Ekologiczny druk wielkoformatowy

  O nas
 
 
 
 
 
 
 

Logo GreenPrint

GreenPrint to zespół specjalistów z zakresu druku cyfrowego, zarządzania kolorem i kalibracji. Powstaliśmy w marcu 2010 roku jako dział odpowiadający za usługi druku w ramach firmy ACS Sp. z o.o.. Drukiem zajmujemy się już ponad 10 lat, podobnie jak zagadnieniami związanymi z zarządzaniem kolorem i kotrolą barwy w procesach poligraficznych.

Efektem naszych zainteresowań było powstanie w ramach firmy ACS Sp. z o.o. Laboratorium Pomiaru i Przetwarzania Barwy akredytowanego przy PCA. Zebrana wiedza i doświadczenie pozwoliło nam w roku 2007 uruchomić profesjonalną usługę wykonywania certyfikowanych prób barwnych metodą cyfrową. W roku 2008 jako pierwsza firma w Polsce uzyskaliśmy certyfikat FOGRA Proof Creation - potwierdzający jakość naszych proofów i ich całkowitą zgodność z obowiązującymi normami.

W roku 2010 postanowiliśmy zaistnieć na rynku druku wielkoformatowego - wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie nabyte przez lata działalności związanej z proofem cyfrowym. Ponieważ w naszych usługach stawiamy na ich innowacyjność oraz aspekty ekologiczne naszych rozwiązań - zdecydowaliśmy się na zakup urządzenia wielkoformatowego pracującego w oparciu o najnowszą technologię druku HP Latex. Uzupełnieniem naszego parku maszynowego stały sie urządzenia pigmentowe HP oraz Epson.

Czemu drukować w GreenPrint?

  • nie jesteśmy drukarnią wirtualną i kolejnym pośrednikiem. Zlecenia wykonujemy samodzielnie - w pełni panujemy nad jakością i terminami.
  • posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy.
  • mamy bezkompromisowe podejście do jakości - stosujemy tylko najlepsze, oryginalne materiały eksploatacyjne.
  • nasze systemy drukujące są pod stałą kontrolą jeśli chodzi o stabilność i powtarzalność barw.
  • dysponując odpowiednią wiedzą, doświadczeniem oraz wyposażeniem - wszystkie procesy kalibracyjne wykonujemy samodzielnie, co znacznie zwiększa produktywność oraz skraca czas potrzebny do usuwania ewentualnych problemów.
  • posiadamy własne zaplecze serwisowe.
  • działamy proekologicznie. HP Latex to w chwili obecnej najbezpieczniejsza dla użytkownika i środowiska technologia druku wielkoformatowego outdoor/indoor.
  • stosujemy nietoksyczne, bezwonne, oparte na wodzie oryginalne tusze latexowe i pigmentowe oraz ekologiczne tysze Eson Ultrachrome GS2.
  • uczestniczymy w programie ekologicznym HP Planet Partners - puste wkłady są przez nas zbierane, a następnie oddawane producentowi, który zajmuje się ich recyklingiem. Również znaczna część mediów do druku przez nas stosowanych pochodzi z recyklingu (papiery ekologiczne) oraz może być poddawana rycykligowi - zarówno papiery jak również materiały banerowe (materiały HDPE)

 

oferta

 
    Drukowaliśmy dla:*
                                
                                   

*- NIE JESTEŚMY agencją reklamową, ani nie zamierzamy nią być. Jesteśmy drukarnią bez działu grafiki, projektowania czy kreacji.
Powyższe firmy (i wiele innych) obsługiwaliśmy w ramach współpracy z  naszymi  klientami - agencjami reklamowymi i studiami graficznymi.